RN65D86R6FB14
MFR.Part #
RN65D86R6FB14
JLCPCB Part #
C1418148
Description
-65℃~+175℃ 500mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors