RN65E1473BRSL
MFR.Part #
RN65E1473BRSL
JLCPCB Part #
C3426927
Description
-65℃~+175℃ 147kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors