CRCW0805267RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805267RFKTB
JLCPCB Part #
C3956464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount