RN65E1403BRSL
MFR.Part #
RN65E1403BRSL
JLCPCB Part #
C3509154
Description
-65℃~+175℃ 140kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors