RN65E1200FB14
MFR.Part #
RN65E1200FB14
JLCPCB Part #
C3430661
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors