CMF5545R900DHBF
MFR.Part #
CMF5545R900DHBF
JLCPCB Part #
C1422187
Description
-55℃~+175℃ 45.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors