RNX125130RJNLBN
MFR.Part #
RNX125130RJNLBN
JLCPCB Part #
C1484171
Description
-55℃~+225℃ 130Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS