RN65D9092FRSL
MFR.Part #
RN65D9092FRSL
JLCPCB Part #
C3466063
Description
-65℃~+175℃ 500mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors