RNC65H1004BRRE6
MFR.Part #
RNC65H1004BRRE6
JLCPCB Part #
C3560853
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors