RN65C9092FRSL
MFR.Part #
RN65C9092FRSL
JLCPCB Part #
C1801658
Description
-65℃~+175℃ 500mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors