RN65D9091FRSL
MFR.Part #
RN65D9091FRSL
JLCPCB Part #
C1797054
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors