RN65D8063FBSL
MFR.Part #
RN65D8063FBSL
JLCPCB Part #
C1428742
Description
-65℃~+175℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors