RN65D7681FB14
MFR.Part #
RN65D7681FB14
JLCPCB Part #
C1415947
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors