ERL07360R00GKEA500
MFR.Part #
ERL07360R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3426666
Description
-65℃~+175℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors