RN65D75R0FR36
MFR.Part #
RN65D75R0FR36
JLCPCB Part #
C3370869
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors