RN55C1933BRSL
MFR.Part #
RN55C1933BRSL
JLCPCB Part #
C3400447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 193kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors