RNC65H4753FRRE7
MFR.Part #
RNC65H4753FRRE7
JLCPCB Part #
C3519016
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors