RN65D73R2FRSL
MFR.Part #
RN65D73R2FRSL
JLCPCB Part #
C1797462
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors