M55342E06B10E0RTI
MFR.Part #
M55342E06B10E0RTI
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 150mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS