RN65C73R2FRSL
MFR.Part #
RN65C73R2FRSL
JLCPCB Part #
C1801646
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors