RL20S331JBSL
MFR.Part #
RL20S331JBSL
JLCPCB Part #
C1440044
Description
-65℃~+175℃ 330Ω 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors