RN65D6813FBSL
MFR.Part #
RN65D6813FBSL
JLCPCB Part #
C1429916
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors