P0805E3922BNT
MFR.Part #
P0805E3922BNT
JLCPCB Part #
C4033409
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS