RN65D1742FBSL
MFR.Part #
RN65D1742FBSL
JLCPCB Part #
C3355511
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors