RN65D5900FRSL
MFR.Part #
RN65D5900FRSL
JLCPCB Part #
C3537612
Description
-65℃~+175℃ 500mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors