CMF70150R00BHBF
MFR.Part #
CMF70150R00BHBF
JLCPCB Part #
C1430699
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 150Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors