RNC70H1623FRRE6
MFR.Part #
RNC70H1623FRRE6
JLCPCB Part #
C6407876
Description
-65℃~+175℃ 162kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors