ILSB0603ER47NM
MFR.Part #
ILSB0603ER47NM
JLCPCB Part #
C6968686
Package
0603
Description
10@50MHz 150mΩ 260MHz 47nH 50mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS