RNC65J4701BRB14
MFR.Part #
RNC65J4701BRB14
JLCPCB Part #
C3498334
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors