ERL2025R500FKEK500
MFR.Part #
ERL2025R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3356266
Description
-65℃~+175℃ 25.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors