RN65D5623FR36
MFR.Part #
RN65D5623FR36
JLCPCB Part #
C1785679
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors