RN65D3743FRSL
MFR.Part #
RN65D3743FRSL
JLCPCB Part #
C1798334
Description
-65℃~+175℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors