RN65D1623FR36
MFR.Part #
RN65D1623FR36
JLCPCB Part #
C3447777
Description
-65℃~+175℃ 162kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors