RN70D3160FRSL
MFR.Part #
RN70D3160FRSL
JLCPCB Part #
C3514990
Description
-65℃~+175℃ 316Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors