RN65D4701FB14
MFR.Part #
RN65D4701FB14
JLCPCB Part #
C1402827
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors