ORNTA1003CT1
MFR.Part #
ORNTA1003CT1
JLCPCB Part #
C1739406
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS