RN65D5102FB14
MFR.Part #
RN65D5102FB14
JLCPCB Part #
C3432329
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors