BZD17C82P-E3-08
MFR.Part #
BZD17C82P-E3-08
JLCPCB Part #
C5604699
Description
1 Independent 1uA@62V 77V~87V 800mW 82V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS