RN65D1500FBSL
MFR.Part #
RN65D1500FBSL
JLCPCB Part #
C1427417
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors