RN60D9103FRE6
MFR.Part #
RN60D9103FRE6
JLCPCB Part #
C3488881
Description
-65℃~+175℃ 250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors