RN65D1000FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D1000FBSL
JLCPCB Part #
C1427270
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors