HDE102MBDEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDE102MBDEJ0KR
JLCPCB Part #
C1641136
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 1nF 4kV 8mm ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS