RN65D1332FRE6
MFR.Part #
RN65D1332FRE6
JLCPCB Part #
C1786612
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors