RN70D4750FRSL
MFR.Part #
RN70D4750FRSL
JLCPCB Part #
C3485248
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors