RLR20C1000GRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR20C1000GRRSL
JLCPCB Part #
C3424112
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors