RN65D1432FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D1432FRE6
JLCPCB Part #
C3357575
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 14.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors