RN55C82R5FBSL
MFR.Part #
RN55C82R5FBSL
JLCPCB Part #
C1427690
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors