MCT06030D8252BPW00
MFR.Part #
MCT06030D8252BPW00
JLCPCB Part #
C4248776
Description
-55℃~+125℃ 100mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS