RN65E82R5FBSL
MFR.Part #
RN65E82R5FBSL
JLCPCB Part #
C1431160
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors