RN65C7502FBSL
MFR.Part #
RN65C7502FBSL
JLCPCB Part #
C1427726
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors